Specjalistyczna Przychodnia Weterynaryjna Tomasz Dmuchała w Grupie LuxVet

09.08.2023

Grupa LuxVet powitała w swoich szeregach kolejną placówkę weterynaryjną ─ Specjalistyczną Przychodnię Weterynaryjną Tomasz Dmuchała.

Specjalistyczna Przychodnia Weterynaryjna Tomasz Dmuchała to ceniony ośrodek weterynaryjny, który świadczy wysoko specjalistyczną pomoc dla zwierząt od 2016 roku. Placówka mieści się przy ulicy Paprykowej 12A w Gdyni Dąbrowa.

W przyjaznym dla pacjentów i ich właścicieli miejscu, zespół pasjonatów i specjalistów zapewnia kompleksową opiekę zdrowotną i prozdrowotną. W skład zespołu wchodzi 5 lekarzy weterynarii, 5 techników weterynarii oraz 4 pracowników administracji. Przychodnia oferuje szeroki zakres usług w dziedzinach takich jak ortopedia, chirurgia, neurologia, kardiologia, dermatologia, onkologia, nefrologia, interna oraz opieka doraźna. Dysponując nowoczesnym sprzętem diagnostycznym, w tym tomografią komputerową, placówka stawia na najwyższą jakość i profesjonalizm w leczeniu i opiece nad zwierzętami.

- Współpracując z nami, właściciele zwierząt mogą mieć pewność, że ich podopieczni są w najlepszych rękach. Nasza zaangażowana kadra zawsze stawia dobro pacjenta na pierwszym miejscu i podejmuje wszelkie możliwe działania, aby zapewnić im najlepszą opiekę. Jesteśmy przekonani, że współpraca z Grupą LuxVet przyniesie wiele korzyści zarówno naszej przychodni, jak i naszym pacjentom. Naszym wspólnym celem jest zapewnienie najwyższego poziomu opieki weterynaryjnej oraz spełnianie potrzeb i oczekiwań zwierząt i ich właścicieli. - mówi lek. wet. Tomasz Dmuchała, założyciel placówki.

Dzięki integracji z Grupą LuxVet, Przychodnia otrzyma wsparcie w obszarze administracyjno-księgowym, operacyjnym, zakupów, HR i rekrutacji, obsługi IT oraz marketingu. Przystępując do sieci będzie mogła zapewnić jeszcze lepszą opiekę dla pacjentów, gdyż połączy siły z innymi placówkami Grupy w ramach wspólnych działań. Dzięki programowi wymiany wiedzy i doświadczeń oraz udziałowi w szkoleniach możliwe będzie  poszerzenie zakresu usług i wzajemne doskonalenie się.

***

O Grupie LuxVet

Grupa integruje i rozwija polską branżę weterynaryjną w elastycznym, partnerskim modelu biznesowym, z szacunkiem dla dotychczasowych dokonań integrowanych podmiotów. Współpracując z lekarzami i właścicielami wiodących zakładów leczenia zwierząt oraz budując swój pierwszy w Polsce szpital dla małych zwierząt, Grupa LuxVet dąży do rozwoju najwyższej jakości usług weterynaryjnych i podnoszenia standardów pracy w branży w całym kraju.

Grupę wspierają kapitałowo trzy fundusze inwestycyjne: Oaktree Capital Management – akcjonariusz większościowy (będący m.in. udziałowcem większościowym siostrzanej platformy weterynaryjnej na Półwyspie Iberyjskim: UNAVETS Group), Cornerstone Investment Management oraz INVL Baltic Sea Growth Fund.

www.grupaluxvet.pl