Przychodnia Nasza – pierwsza placówka w Krakowie dołączyła do Grupy LuxVet

27.10.2023

Grupa LuxVet powiększa swój zasięg w Małopolsce, dołączając Przychodnię Nasza do swojej sieci. 

Placówka mieści się przy ulicy Murarskiej 3b w Krakowie. To idealne miejsce w spokojnej okolicy, zapewniające łatwy dostęp i wygodne parkowanie, co sprawia, że wizyta jest przyjemnym doświadczeniem dla zwierząt i ich właścicieli.

Zespół Przychodni Nasza, w skład którego wchodzi 6 lekarzy weterynarii, dietetyk oraz pracownik administracji, świadczy usługi z zakresu interny, gastroenterologii, dermatologii, kardiologii, hematologii, nefrologii oraz dietetyki. W placówce znajdują się 2 gabinety konsultacyjne, laboratorium oraz recepcja. Przychodnia wyposażona jest w nowoczesny sprzęt USG, który zapewnia szybkie i bardziej precyzyjne diagnozowanie.

- Przez wiele lat pracowaliśmy nad rozwojem naszej placówki, kładąc ogromny nacisk na jakość opieki, którą oferujemy pacjentom i ich właścicielom. Jesteśmy zespołem pełnym pasji i zaangażowania. Cieszymy się, że możemy każdego dnia pomagać zwierzętom. Dla nas opieka nad pacjentami to nie tylko obowiązek, to nasza misja. Za każdym razem, gdy widzimy uśmiech i wdzięczność na twarzy właścicieli naszych pacjentów, czujemy, że nasza praca ma sens i że kochamy to, co robimy. Dla nas każdy pacjent to nie tylko kolejny przypadek, to istota, którą traktujemy z największą troską i szacunkiem. Dołączenie do Grupy LuxVet oznacza dla nas nowe możliwości, kontynuację naszej misji w jeszcze lepiej zorganizowanej formie. Mamy pewność, że dzięki tej współpracy będziemy w stanie jeszcze skuteczniej zapewniać kompleksową opiekę weterynaryjną. - mówi lek. wet. Hanna Bobka, założycielka placówki.

Dzięki integracji z Grupą LuxVet, Przychodnia otrzyma wsparcie w obszarze administracyjno-księgowym, operacyjnym, zakupów, HR i rekrutacji, obsługi IT oraz marketingu. Przystępując do sieci będzie mogła zapewnić jeszcze lepszą opiekę dla pacjentów, gdyż połączy siły z innymi placówkami Grupy w ramach wspólnych działań. Dzięki programowi wymiany wiedzy i doświadczeń oraz udziałowi w szkoleniach możliwe będzie  poszerzenie zakresu usług i wzajemne doskonalenie się.

***

O Grupie LuxVet

Grupa integruje i rozwija polską branżę weterynaryjną w elastycznym, partnerskim modelu biznesowym, z szacunkiem dla dotychczasowych dokonań integrowanych podmiotów. Współpracując z lekarzami i właścicielami wiodących zakładów leczenia zwierząt oraz budując swój pierwszy w Polsce szpital dla małych zwierząt, Grupa LuxVet dąży do rozwoju najwyższej jakości usług weterynaryjnych i podnoszenia standardów pracy w branży w całym kraju.

Grupę wspierają kapitałowo trzy fundusze inwestycyjne: Oaktree Capital Management – akcjonariusz większościowy (będący m.in. udziałowcem większościowym siostrzanej platformy weterynaryjnej na Półwyspie Iberyjskim: UNAVETS Group), Cornerstone Investment Management oraz INVL Baltic Sea Growth Fund.

www.grupaluxvet.pl