Kolejna warszawska placówka dołączyła do Grupy LuxVet

23.01.2023

Gabinet weterynaryjny PAVET w Warszawie to kolejna placówka, która będzie rozwijać się przy wsparciu Grupy LuxVet.

Gabinet weterynaryjny PAVET znajduje się przy ulicy Lazurowej 183 w warszawskiej dzielnicy Bemowo. Placówka funkcjonuje od 2012 roku, oferując usługi z zakresu profilaktyki, diagnostyki obrazowej (USG, RTG), interny, stomatologii, kardiologii, dermatologii oraz geriatrii. W gabinecie przeprowadzane są również zabiegi z zakresu chirurgii miękkiej w tym: kastracje, sterylizacje, usuwanie guzów, mastektomia, repozycja przepuklin, opracowywanie ran. Placówka posiada 3 gabinety konsultacyjne, sprzęt do diagnostyki laboratoryjnej i obrazowej oraz salę operacyjną. Zespół tworzy 6 lekarzy  oraz 1 technik weterynarii.

- Stworzyliśmy PAVET jako miejsce, w którym wyznacznikiem jakości usług jest wiedza, umiejętności
oraz zaangażowanie personelu, a także indywidualne i troskliwe podejście do pacjentów, budujące zaufanie i przywiązanie do naszego zespołu. Uważamy, że naszym obowiązkiem jest dbanie o to, aby Właściciele otrzymywali pełną informację na temat zdrowia i leczenia ich pupili. Dzięki współpracy z Grupą LuxVet, będziemy dalej się rozwijać, ale wartości i podejście do klientów i pacjentów pozostaną niezmienne.
- mówi doktor Paweł Krzyżanowski, założyciel placówki.

PAVET otrzyma również od Grupy LuxVet wsparcie w obszarze administracyjno-księgowym, operacyjnym, zakupów, HR i rekrutacji, obsługi IT oraz marketingu. Zespół objęty zostanie systemem szkoleń i wymiany wiedzy oraz prywatną opieką medyczną.

***

O Grupie LuxVet

Grupa integruje i rozwija polską branżę weterynaryjną w elastycznym, partnerskim modelu biznesowym, z szacunkiem dla dotychczasowych dokonań integrowanych podmiotów. Współpracując z lekarzami i właścicielami wiodących zakładów leczenia zwierząt oraz budując swój pierwszy w Polsce szpital dla małych zwierząt, Grupa LuxVet dąży do rozwoju najwyższej jakości usług weterynaryjnych i podnoszenia standardów pracy w branży w całym kraju.

Grupę wspierają kapitałowo trzy fundusze inwestycyjne: Oaktree Capital Management – akcjonariusz większościowy (będący m.in. udziałowcem większościowym siostrzanej platformy weterynaryjnej na Półwyspie Iberyjskim: UNAVETS Group), Cornerstone Investment Management oraz INVL Baltic Sea Growth Fund.

www.grupaluxvet.pl