Kolejna placówka w Grodzisku Mazowieckim dołączyła do Grupy LuxVet

04.09.2023

Przychodnia weterynaryjna VETIKA to kolejna placówka, która będzie się rozwijać przy wsparciu Grupy LuxVet.

Przychodnia znajduje się przy ulicy Kilińskiego 9 w Grodzisku Mazowieckim,  gdzie zespół 12 lekarzy weterynarii oraz 3 techników weterynarii świadczy usługi m.in. z zakresu chirurgii, ortopedii, kardiologii, okulistyki, stomatologii. Motto Przychodni Vetika brzmi „Dobro zwierząt to nasza pasja”, co oddaje zaangażowanie personelu w zapewnienie pełnego wsparcia oraz profesjonalną opiekę nad zwierzętami i ich właścicielami.

W placówce znajdują się 2 gabinety konsultacyjne, sala operacyjna wyposażona w nowoczesny sprzęt medyczny, gwarantujący bezpieczne i skuteczne zabiegi chirurgiczne, pracownię radiologiczną, wyposażoną w sprzęt RTG oraz USG, umożliwiający precyzyjną diagnostykę i szybką ocenę stanu zdrowia zwierząt oraz gabinet stomatologiczny z pełnym wyposażeniem, w tym unitem stomatologicznym.

- Przychodnia weterynaryjna VETIKA to miejsce, gdzie pasja do zwierząt napędza każdy dzień naszej pracy. Traktujemy naszych pacjentów, jak członków rodziny, a nasza determinacja do zapewnienia im najlepszej opieki jest bezgraniczna. Wspólnie z zespołem stworzyliśmy miejsce, które emanuje troską i empatią. Każdy właściciel zwierzęcia znajdzie u nas spokój, wiedząc, że jego ukochany przyjaciel otrzymuje najlepszą opiekę, jaką tylko możemy zapewnić. Weterynaria dla nas to nie tylko zawód, to powołanie. Codziennie rozwijamy swoją wiedzę, aby być na bieżąco z najnowszymi odkryciami medycznymi i technologiami, które umożliwiają nam zapewnienie kompleksowej i nowoczesnej opieki. Jesteśmy przekonani, że partnerstwo z Grupą LuxVet przyniesie wiele korzyści zarówno naszej przychodni, jak i naszym pacjentom. Dzięki współpracy, możemy korzystać z najnowocześniejszych rozwiązań medycznych i stałego doskonalenia naszych umiejętności. - mówi lek. wet. Olga Malec, założycielka placówki.

Dzięki integracji z Grupą LuxVet, Przychodnia otrzyma wsparcie w obszarze administracyjno-księgowym, operacyjnym, zakupów, HR i rekrutacji, obsługi IT oraz marketingu. Przystępując do sieci będzie mogła zapewnić jeszcze lepszą opiekę dla pacjentów, gdyż połączy siły z innymi placówkami Grupy w ramach wspólnych działań. Dzięki programowi wymiany wiedzy i doświadczeń oraz udziałowi w szkoleniach możliwe będzie  poszerzenie zakresu usług i wzajemne doskonalenie się.

***

O Grupie LuxVet

Grupa integruje i rozwija polską branżę weterynaryjną w elastycznym, partnerskim modelu biznesowym, z szacunkiem dla dotychczasowych dokonań integrowanych podmiotów. Współpracując z lekarzami i właścicielami wiodących zakładów leczenia zwierząt oraz budując swój pierwszy w Polsce szpital dla małych zwierząt, Grupa LuxVet dąży do rozwoju najwyższej jakości usług weterynaryjnych i podnoszenia standardów pracy w branży w całym kraju.

Grupę wspierają kapitałowo trzy fundusze inwestycyjne: Oaktree Capital Management – akcjonariusz większościowy (będący m.in. udziałowcem większościowym siostrzanej platformy weterynaryjnej na Półwyspie Iberyjskim: UNAVETS Group), Cornerstone Investment Management oraz INVL Baltic Sea Growth Fund.

www.grupaluxvet.pl