Technik Weterynarii

23.01.2024

Praca dla technika weterynarii w Centrum Weterynaryjnym OPTIMUM.

Kim jesteśmy:

Od 2009 roku łączymy naszą pasję z pracą, otaczając opieką naszych pacjentów.

Każdego traktujemy wyjątkowo, z najwyższą starannością i troską.
Naszą misją jest wykorzystanie wiedzy i doświadczenia oraz nowoczesnego sprzętu (m. in. RTG, USG, laboratorium), aby jak najlepiej diagnozować i leczyć powierzonych nam sympatycznych milusińskich.

Kogo szukamy:

Poszukujemy TECHNIKA WETERYNARII, który chciałby podąć pracę w naszej placówce.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i formy zatrudnienia (b2b, umowa o pracę)
  • Zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych – mnóstwo ciekawych przypadków
  • Możliwość rozwoju i kształcenia poprzez udział w szkoleniach

Wymagania:

  • Doświadczenie minimum roczne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Kreatywność, zaangażowanie
  • Umiejętność obsługi programu KlinikaXP

Obowiązki:

  • Opieka nad pacjentami w szpitalu
  • Pomoc lekarzowi weterynarii podczas wizyt, zabiegów
  • Wykonywanie badań laboratoryjnych
  • Wiele innych ciekawych i odpowiedzialnych zadań

Skontaktuj się z nami:

E-mail: pawel.szlapka@grupaluxvet.pl

Tel. +48 784 502 130

W aplikacji niezbędne jest zamieszczenie następującej klauzuli:

”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LUXVET24 PLATFORMA WETERYNARYJNA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Taśmowa 7, Centrum Weterynaryjne OPTIMUM, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).” Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami spełniającymi wymogi formalne.