Stażysta / Stażystka w klinice weterynaryjnej

29.05.2024

Kim jesteśmy:

Grupa LuxVet rozwija i integruje polską branżę weterynaryjną w partnerskim, elastycznym modelu biznesowym. We współpracy z lekarzami i właścicielami wiodących zakładów leczniczych dla zwierząt, tworzymy nową jakość usług oraz podnosimy standardy pracy w sektorze weterynaryjnym.

Kogo szukamy:

Poszukujemy STAŻYSTEK / STAŻYSTÓW w klinikach weterynaryjnych, którzy chcieliby podjąć pracę w naszych placówkach w Warszawie.

Oferujemy:

  • Staż płatny, umowa zlecenie 3-6 miesięcy
  • Praca stacjonarna na terenie Warszawy
  • Wymiar czasu pracy- elastyczny
  • Jasną ścieżkę rozwoju kariery zawodowej
  • Staż w doświadczonym zespole
  • Szkolenia wdrażające i zawodowe
  • Szansę na zatrudnienie
  • Szanse uczestnictwa w realizacji ciekawych projektów oraz przyjazną atmosferę pracy

Wymagania:

  • Rozpoczęte studia na kierunku medycyny weterynaryjnej lub kształcenie się w kierunku technika weterynarii
  • Chęci do dalszego rozwoju
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Miła aparycja i umiejętność nawiązywania relacji

Obowiązki:

  • Asystowanie dyżurnemu lekarzowi weterynarii w trakcie wizyt i zabiegów operacyjnych
  • Zapoznanie się i umiejętność obsługi KLINIKA XP
  • Przyswojenie wiedzy z zakresu Organizacyjnych Standardów Pracy w Klinice oraz wykonywanie zadań wyznaczonych przez przełożonych
  • Rozwijanie wiedzy i umiejętności w oparciu o najlepsze standardy naszych Placówek

Skontaktuj się z nami:

E-mail: agata.krupinska@grupaluxvet.pl

Tel. +48 885 804 026

W aplikacji niezbędne jest zamieszczenie następującej klauzuli:

”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LUXVET24 PLATFORMA WETERYNARYJNA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Taśmowa 7, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).” Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami spełniającymi wymogi formalne.”